Океанаріум

Якщо Вам хочеться прогулятися дном океану, помилуватися на мешканців коралових рифів, побачити життя підводного світу, познайомитися з мешканцями річок, озер, тропічних лісів і спекотних пустель, то здійснити Ваше бажання простіше чим Ви собі уявляєте.

У нашому океанаріумі зібрані найцікавіші, яскравіші, незвичайні представники тваринного світу нашої планети. Ви побачите риб-снайперів та сліпих риб – мешканців печер Мексики, дивовижних прісноводних схилів та легендарних пірань, грізних морських хижаків — акул і мурен, прекрасні підводні сади і, звичайно, знаменитого Немо та його рідню! Вибравшись із морських глибин на сушу, Ви познайомитеся з найшвидшою ящіркою у світі і найбільшою і отруйною жабою, величезними павуками та скорпіонами, побачите водяних драконів і крокодилів пустелі, удостоїтеся аудієнції у змій-королів

Всього в колекції океанаріуму «Немо» в Одесі зараз зібрано 218 видів тварин та риб - 101 вид риб, 72 види безхребетних та 42 види рептилій та амфібій. Це найбільша колекція у місті!

Ви отримаєте незабутні враження, спостерігаючи за тваринами, зможете сфотографуватися поряд з ними, а наші екскурсоводи познайомлять Вас із прекрасним світом живої природи! 

У нашому океанаріумі НІМО Вас чекає маса сюрпризів і дивовижних зустрічей – приходьте і торкніться дива!

Акваріум

У кожного мешканця Світового океану є свої особливості та своя історія, і найцікавіші з цих історій ми сподіваємося вам розповісти за допомогою нашої виставки.

У першій, прісноводній частині залу мешкають річкові скати та великі соми, знамениті піранії та інші вмілі хижаки, здатні хапати видобуток із засідки, вистрибувати з води та навіть стріляти у свою жертву. Познайомтеся з рибами, які дихають повітрям, гуляють суходолом і живуть у печерах у повній темряві. Різнокольорові рибки з далеких африканських озер та дрібних струмків готові радувати своєю красою кожного, хто відвідає нашу виставку.

У наших морських акваріумах представлені мешканці коралових рифів Індійського та Тихого океанів. Це не лише риби, а й корали, актинії, морські зірки, морські їжаки та інші неймовірні тварини. Чудові риби-ангели, риби-метелики, риби-хірурги, риби-клоуни та риби-кулі неодмінно запам'ятаються кожному гостю.

Найсміливіших мандрівників не злякають зустрічі з акулами, отруйними та кусаючими сторожами морських володінь. Чорноморські риби, також представлені на виставці, можуть здивувати навіть тих, для кого Чорне море є рідним і добре знайомим.

Ласкаво просимо до екзотаріуму!

У нашому екзотаріумі Ви можете познайомитися з дивовижними створіннями: гігантськими скорпіонами, величезними волохатими павуками-птахоїдами, тропічними тарганами, що літають, та їх найближчими родичами – паличниками, які дуже вдало імітують сухі гілочки, колоски та іншу рослинність. Ще один фантастичний мешканець екзотаріуму - риба, яка може пересуватися суходолом і навіть лазити по деревах!

Світ тварин нескінченно різноманітний і в будь-якому куточку планети можна знайти багато цікавого. В екзотаріумі Ви побачите таких представників тропічних лісів, як найшвидша ящірка у світі; найбільша і отруйна жаба; змія, яка все життя проводить на деревах; найбільші гекони та гекон, який у повній темряві бачить краще, ніж людина вдень. Також на Вас чекає зустріч зі зміями – турботливими батьками, найкмітливішими ящірками, хамелеонами, які «розмовляють» за допомогою кольору...

Мешканці пустель не менш цікаві та різноманітні. Це і найбільший австралійський сцинк, і цікаві агами, і, звичайно, знамениті крокодили пустелі. — варани.

Усього за півгодини в океанаріумі «Немо» Ви зможете побувати в усіх кінцях світу і познайомитись із найнезвичайнішими мешканцями морів, річок, океанів та суші! 

Наукова діяльність

Всі фото