Програма "Знайомство з дельфінами"

Дельфінарій «Немо» запрошує взяти участь у захоплюючій та незабутній програмі «Знайомство з дельфінами».

У ході програми Ви дізнаєтесь багато цікавої та пізнавальної інформації про дельфінів і, звичайно ж, зможете доторкнутися до цих дивовижних та доброзичливих тварин та поспілкуватися з ними. Ця програма ідеально підходить як для дорослих, так і для дітей. Вона сподобається тим, хто цікавиться біологією, поведінкою дельфінів, їх навчанням і хто хоче ближче познайомитись із цими чудовими істотами.

Програма розрахована на невеликі групи від 4 осіб. Загальна тривалість заняття 45 хвилин і включає:

1) лекцію про дельфінів та морських ссавців

2) спостереження за поведінкою дельфінів

3) безпосередній тактильний контакт із дельфінами

4) інтерактивну ігрову програму з дельфінами

5) Плавання з дельфіном — одне коло по периметру басейну

6) одне фото з дельфіном у подарунок

Опис програми:

Ми розпочинаємо програму у головному залі дельфінарію, де Ви зможете спостерігати за поведінкою дельфінів. Тренер розповість багато цікавої інформації про життя дельфінів та інших морських ссавців. Ви дізнаєтеся про походження дельфінів, їх видове розмаїття, анатомію та фізіологію, поведінку, а також безліч інших цікавих аспектів їхнього життя. Кожен учасник зможе ставити запитання і дізнатися про дельфінів все, що коли-небудь хотіли. Лекція супроводжується наочним матеріалом у вигляді фотографій та малюнків.

Після короткого інструктажу з техніки безпеки та ознайомлення з правилами поведінки, група у супроводі тренерів дельфінарію виходить на широкий та просторий поміст (сцену). Потім наші тренери також запрошують на поміст дельфінів, і вони опиняються поряд з Вами. Тепер Ви зможете розглянути цих унікальних ссавців зблизька, доторкнутися і погладити їх, а також познайомитися з кожним дельфіном окремо. Ми покажемо, що тварини зовні відрізняються один від одного, звернемо увагу на особливості зовнішньої будови та розповімо про характер кожного. Після безпосереднього знайомства з дельфінами ми пропонуємо взяти участь у спільних веселих іграх. Організувавши невелике спортивне змагання у вигляді естафети з м'ячиками та кільцями, ми дізнаємося, хто з дельфінів виявиться найшвидшим та спритнішим.

Ми розкриємо тренерські секрети та розповімо про те, як дельфінів вчать виконувати найскладніші трюки. Продемонструвавши кілька базових жестів — команд, ми даємо можливість кожному відчути себе у ролі справжнього тренера — це просто неймовірні відчуття і незабутні враження. Потім наші дельфіни, підставивши свої спинні плавнички, зможуть покатати кожного учасника по одному колу по периметру басейну. Після завершення програми ми підіб'ємо підсумки і відповімо на всі питання.

Серед основних завдань цієї програми: популяризація знань про морських ссавців, пропаганда природоохоронних ідей, розвиток екологічної культури.

«Знайомство з дельфінами» — незабутня пригода для дружної компанії та всієї родини!

У подарунок кожен учасник отримує барвисте фото з дельфіном на помості!

Тривалість програми:45 хв. 

Вартість: 2500 грн з особи.

Отримати додаткову інформацію та записатися Ви можете за телефоном:

+38 048 705 70 85

Квитки можна придбати в касах дельфінарію.