Дайвінг із дельфінами

Зануритися під воду та поспілкуватися з дельфінами їхньою мовою!

Думаєте, це щось із галузі фантастики? Подаруйте ці фантастичні моменти собі та своїм близьким! У нас фантастика стає реальністю. На вас чекають цілих півгодини невагомості в гідрокосмосі разом із нашими чарівними дельфінами! А також унікальна можливість поплавати з новонародженими дельфінятами у їхньому природному середовищі.

На думку багатьох, дайвінг (занурення з аквалангом) та фрідайвінг (занурення з маскою та трубкою) — один із найпрекрасніших видів активного відпочинку. Поміркуйте самі, де Ви зможете так розслабитися і відпочити від суєти сучасного життя, як не в підводному світі, світі невагомості, тиші та спокою. А якщо в якості Ваших партнерів і провідників у царстві Нептуна будуть дельфіни, Ви отримаєте незрівнянне задоволення та незабутні враження.

Ми пропонуємо дайвінг та фрідайвінг з дельфінами для дітей та дорослих і навіть для тих, хто взагалі не вміє плавати. Вас попередньо проінструктують, підберуть та видадуть комплект обладнання для підводного занурення, і будуть постійно разом із Вами під час занурення інструктора, дайв-гіда, фото- та відеооператори.

Тепла в будь-яку пору року, солена і кристально прозора морська вода басейнів Одеського дельфінарію «Немо» буде місцем Вашої зустрічі з найпрекраснішими, воістину неземними істотами — дельфінами.

Загальний час перебування у дельфінарії для тих, хто скористається цією послугою — не менше 3-х годин (сюди входить підготовка, навчання, інструктаж). Безпосередньо занурення та спілкування з дельфінами під водою у їхній стихії займає не менше 30 хвилин.

Для того, щоб замовити цю послугу (і за бажання та відеозйомку Вашого занурення), Вам необхідно записатися по телефону.
Записатися на дайвінг можна з 13:00 до 22:00 за телефонами:

+38 (067) 740 71 71;
+38 (066) 840-71-71;
Viber: +38 (066) 840-71-71.
Олег, інструктор з дайвінгу.

Вартість дайвінгу з дельфінами  — 5000 грн

Вартість підводної відеозйомки – 1000 грн.

Також Ви можете зробити найкращий подарунок дорогій людині – замовити подарунковий сертифікат на дайвінг із дельфінами.