Програма "Юний тренер"

Одеський дельфінарій «НЕМО» запрошує діток на розважально-освітню програму «Стань юним тренером дельфінів». Програма розрахована на дітей та підлітків віком від 4 до 14 років.

Тепер Ваша дитина може не тільки поплавати з дельфіном, але й навчитися особливостям порятунку, годування, утримання, дресирування дельфінів та інших морських ссавців.

У програмі навчання — лекції про дельфінів, особливості їхньої поведінки, спілкування. Діти дізнаються про основні прийоми роботи з цими дивовижними тваринами і навіть зможуть наприкінці показати невеликий номер із дельфінами — як справжні тренери на помості. П'ятиденна програма завершується захоплюючим піратським квестом, де дітки знаходять справжній скарб після розгадування ребусів і відповідей на питання вікторини. На всьому протязі занять Вашу дитину супроводжує досвідчений дельфінотерапевт — психолог, який водночас є тренером дельфінів. Наприкінці програми хлопці беруть участь у вікторині та отримують сертифікат тренера дельфінів на згадку про цей унікальний досвід.

Спілкування з дельфінами сприяє посиленню фізичного тонусу та покращенню загального психоемоційного фону дитини. Таким чином, крім пізнавальної функції, програма несе і легкий терапевтичний ефект.

Заняття проводять тренери та психологи Одеського дельфінарію «НЕМО» у малокомплектних групах 6-10 чол.  Заняття відбуваються щодня з моменту старту програми — 2 чи 5 днів по 2-2,5 години кожне заняття. Графік занять гнучкий.

2-денна програма:

  1. День — лекція про дельфінів, відвідування океанаріуму, плавання та гра з дельфіном.
  2. День — відвідування тераріуму, плавання з дельфінами та ігри зі свистком та жестами, що дозволяють зрозуміти принцип тренувального процесу. Вручення сертифікатів про проходження курсу «Юний тренер дельфінів».

5-денна програма:

  1. День — лекція про дельфінів, відвідування океанаріуму, плавання та гра з дельфіном.
  2. День — відвідування тераріуму, плавання з дельфінами та ігри зі свистком та жестами, що дозволяють зрозуміти принцип тренувального процесу.
  3. День — батьківський. Діти разом з батьками дивляться пізнавальний фільм про дельфінів, отримують відповіді на свої запитання у тренера, присутні на плаванні з дельфінами їхніх дітей із можливістю самостійної фото- та відеозйомки. Також йде закріплення тренерських навичок та команд для дельфінів.
  4. День — до цього часу діти та дельфіни стають найкращими друзями. На дітей чекає захоплююча вікторина, в якій вони закріплюють свої знання про дельфінів і тренувальний процес. Час заняття в басейні повністю присвячений живому спілкуванню з дельфінами без допомоги тренера.
  5. День — квест, плавання з дельфінами, вручення сертифікатів про проходження курсу «Юний тренер дельфінів».

На всьому протязі занять Вашої дитини супроводжує досвідчений дельфінотерапевт — психолог, який водночас є тренером дельфінів. Цей спеціаліст також формує у дитини навички роботи в команді, адаптацію у новому просторі, формує в процесі занять розвиток когнітивних навичок.

«Дотик до дельфінів дарує щастя»!

Відкрито запис на групові заняття:

  • 2-денні заняття — вартість 5000 грн.
  • 5-денні заняття — вартість 7000 грн.

Записатися, а також дізнатися детальну інформацію Ви можете за телефоном - (048) 705 70 85.