Купання із дельфінами

Підтримуємо настрій і дбаємо про нервову систему під час війни через спілкування з дельфінами.

Ультразвук дельфінів має заспокійливу дію, сприятливо впливає на роботу нервової системи та запускає процес вироблення ендорфінів (гормонів щастя).

Запрошуємо Вас на купання із дельфінами. Ви зможете поспілкуватися з ними, поплавати та навіть потанцювати.

Вартість послуги «Купання з дельфінами»: c понеділка по четвер – 4000 грн, з п'ятниці до неділі – 5000 грн. Тривалість — 10 хвилин.

Плавання, купання та спілкування з дельфінами проводиться в басейні Одеського цілорічного дельфінарію, а також у басейні готелю «NEMO». Підніміть настрій собі та Вашим близьким! Під час купання, Ви не просто знаходитесь в воді поруч із дельфінами, а почувайтеся в ролі тренера.

Після п'ятихвилинного інструктажу Ви опуститеся у воду до дельфінів. Дельфіни будуть грати з Вами, катати за плавнички, на животиках, танцювати вальс з Вами, так само, як на уявленнях з тренером. Друзі та близькі в цей момент можуть перебувати на спеціально відведеному майданчику, фотографувати Вас та знімати на відео.

Купання відбувається в купальних костюмах, при необхідності тренер може забезпечити Вас гідрокостюмом Вашого розміру (вартість оренди гідрокостюму – 200 грн). Діти віком до 5 років забезпечуються дитячими жилетами.

Увага! Квитки на купання обміну та поверненню не підлягають. Запізнілі особи до плавання з дельфінами не допускаються, гроші не повертаються.

Купання відбувається за попереднім записом, щоб записатися на зручний для Вас час, телефонуйте:

  • +380997207070
  • +380987207070

Також Ви можете зробити найкращий подарунок дорогій людині — замовити подарунковий сертифікат на купання з дельфінами. 

Всі кошти будуть спрямовані на годівлю, вітаміни та медикаменти для дельфінів Одеси та Харкова.