Шоу с дельфинами

Вистави у дельфінарії відбуваються щодня, крім понеділків. Каса дельфінарію та океанаріум працює щодня з 10:00 до 19:30, та у суботу з 10:00 до 22:00.

Шоу «Єдина планета»
День Сеанс Вартість
Щодня (крім понеділків) 12:00 15:00 18:00 300 грн
* Купленые билеты обмену и возврату не подлежат

Відпочинок у самому серці Одеси біля моря тепер може перетворитися на Вас на дивовижну пригоду. Прекрасна відреставрована набережна пляжу «Лажерон» зачаровує витонченістю та романтизмом. Так починається Ваш візит до дельфінарію «Немо» — місце, де кожен може поринути у таємничий світ морської казки. 

У будь-яку пору року тут на Вас чекають морські артисти, готові поділитися своїм талантом, емоціями та радістю. Дивовижні дельфіни, забавні морські леви та смішні морські котики разом зі своїми наставниками виконують неймовірні за видовищністю та красою номери. Стрибки в повітрі, ігри з м'ячем, стрункі па помості (брейк-данс, ламбада, вальс), акварельні малюнки від дельфінів і навіть багатолосний хор — це і багато іншого чекає на Вас у дельфінарії «Немо». Дельфіни  люблять спілкуватися з публікою – Ви відчуєте це відразу при вході: вони відразу підпливають до бортика басейну, вітаючи Вас. Наші малюки Ассоль та Томі - дельфінчики, які народилися в 2013 році, не відстають від старших товаришів, а спостерігати за ними – суцільне задоволення. Вони з особливою запопадливістю та віртуозністю намагаються повторити номери своїх батьків і їм це часто вдається. 

Денні вистави для дорослих та дітей у дельфінарії чекають на Вас щодня, крім понеділка. Щоп'ятниці та суботи Ви можете насолодитися ще й приголомшливою романтичною нічною виставою. На вас чекає лазерне шоу, звуки чарівного саксофону, шоу-балет, акробатичний дует, водний балет, акробати, а також вогняне шоу, приголомшливі феєрверки та море романтики від наших дельфінів та морських котиків.

У будь-якому віці та в будь-яку пору року дельфінарій «Немо» подарує Вам чудовий настрій та казкові емоції. Спогади про час, проведений тут, залишаться у Вашому серці назавжди! 

Зануртеся у дивовижний світ дельфінів!